چگونه سایز لباس ها را به هم تبدیل کنیم

لباس های زیادی در سراسر جهان در بازار اینترنتی فروخته می شوند، این دستورالعمل شما را قادر می سازد که بتوانید سایزهای استاندارد جهانی و کشورهای مختلف را به هم تبدیل کنید.دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی انگلیسیاگر شما می خواهید سایز آمریکایی را به سایز انگلیسی تبدیل کنید باید عدد ۲ را به سایز کانادایی یا آمریکایی اضافه کنید. در آمریکا و کانادا سایز ۲ برابر سایز ۴ انگلیس است،   سایز ۶ آمریکایی با ۸ و سایز ۸ با ۱۰ انگلیسی و … برابر است.دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی اروپایی (فرانسوی)هنگامی که قصد دارید سایز آمریکایی را به سایز فرانسوی تبدیل کنید باید عدد ۳۰ را به سایز آمریکایی/کانادایی اضافه کنید بطوریکه سایز ۲ آمریکایی با سایز ۳۲ فرانسوی، ۴ با ۳۴ و ۶ آمریکایی با ۳۶ فرانسوی و… برابری دارد.
نکته: سایزبندی لباس ها در ایران نیز طبق استاندارد اروپایی است. یعنی اگر شما سایز ۴۲ هستید سایز شما در سیستم آمریکایی ۱۲ است.


دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی آلمانیبرای تبدیل به سایز آلمانی باید عدد ۲۸ را به سایز آمریکایی/کانادایی اضافه کنید. سایز ۲ آمریکایی با سایز ۳۰ آلمانی و یا سایز ۱۴ با سایز ۴۲ مساوی است.دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی ایتالیاییبرای تعیین سایز ایتالیایی باید عدد ۳۴ را به سایز کانادایی/آمریکایی اضافه کنید. سایز ۲ آمریکایی مساوی۳۶ و۴ مساوی ۳۸ ایتالیایی است.دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی استرالیایی

سایز استرالیایی با اضافه کردن عدد ۴ به سایز آمریکایی/کانادایی بدست می آید. سایز ۲ با سایز ۶ و سایز ۱۰ با سایز ۱۴ استرالیایی برابر است.دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی ژاپنیدر بدست آوردن سایز ژاپنی باید سایز آمریکایی را با عدد فرد جمع کنیم، شما نیاز دارید عدد ۳ را با سایز آمریکایی جمع کنید. در این صورت سایز ۲ آمریکایی به ۵ ژاپنی و۴ به ۷ ژاپنی تبدیل می شود.
 
مطالب مرتبط:

با سایز بندی لباس هایتان آشنا شوید


آقایان چگونه جین انتخاب کنید


چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟


چگونه لباس بپوشیم تا سینه ها را بزرگترنشان دهیم


چگونه بهترین سایز کت شلوار را انتخاب کنیم


دوران بارداری و انتخاب لباس مناسب


هر خانمی چه مانتویی بپوشد؟


آشنایی با سایز بندی اکسسوری زنانه


مطالب مرتبط

با برچسب: , , , ,
پست شده در نکات مد و فشن
بهترین ها
بهترین ها
جذاب ترین ها

بازی های فلش آنلاین

دسته ها